در تیر ماه سال 1370 خورشیدی تعدادی از متخصصین و صاحبان تجربه در امور ایمنی و آتش نشانی با سابقه چندین سال کار در شرکت های بزرگ و صاحب نام تولیدی و صنعتی و بازرگانی در بخش های دولتی و خصوصی تصمیمی مبنی بر راه اندازی و تاسیس مجموعه ای در زمینه ایمنی و آتش نشانی اعم از تولید و واردات مشاوره در امور مهندسی آتش نشانی و همچنین طراحی و نصب سیستم های اعلان و اطفاء حریق و ارائه خدمات گسترده در این زمینه ها اتخاذ نموده اند.

در این راستا و با تلاش و پشتکار و با استعانت از خداوند بزرگ مجموعه ایمنی مهندسی نار منفرد تاسیس و پس از ثبت در مراجع ذی صلاح به شماره ثبت 84599 آغاز به کار نمود.

واحد های مختلف این مجموعه بر اساس تقسیم بندی ذیل انجام وظیفه و ارائه خدمات می نماید :

1- سیستم های اعلان و اطفاء حریق :

در این زمینه امور مشاوره - طراحی و تهیه نقشه و محاسبات مربوطه - پیشنهاد اجناس مورد نیاز چه از نظر کیفی و چه از باب کمی معرفی برندهای معروف و معتبر مورد تایید سازمان های آتش نشانی - تهیه اجناس مورد نظر - نصب و راه اندازی و نهایتا اخذ تاییدیه نهایی مطمح نظر می باشد.

در این زمینه از بهترین و بروزترین سیستم های هشدار دهنده و اعلان حریق - نشت گاز تهویه و اطفاء اتوماتیک استفاده می نماییم. همکاران ارائه دهنده خدمات در این دپارتمان از با تجربه ترین اشخاص متخصص انتخاب گردیده اند که با آخرین تکنولوژی و برترین روش های نوین آشنا می باشند.

2- ارائه و فروش محصولات ایمنی و آتش نشانی :

در این زمینه با استفاده از فضای بزرگ فروشگاهی خود اقدام به ارائه انواع وسایل و لوازم آتش نشانی مانند انواع خاموش کننده های پودری - گاز CO2 و سایر مواد خاموش کننده تخصصی - انواع جعبه های آتش نشانی - انواع شلنگ های آتش نشانی - انواع هیدرانت - کپلینگ ها - شیرهای برقی - شیر های ایستاده - موتور پمپ های پرتابل آتش نشانی کلیه اجناس مصرفی در اجرای سیستم های اعلان و اطفاء حریق - تشک های نجات - اسپرینکلر های متنوع و دتکتور های مختلف و برخی اجناس خاص و تخصصی مانند خاموش کننده های اینتل گارد - سیلندر های تنفسی - سیلندرهای کامپوزیتی - لباس های تخصصی - سیستم های غبار آب ( واتر میست ) - آشکار سازی های آدرس پذیر نقطه ای - یو اچ پی اس ( UHPS ) - و... صدها قلم اجناس دیگر که در فروشگاه نارمنفرد قابل بازدید و خریداری می باشند.

در این زمینه :

الف ) نمایندگی انحصاری DOKA آلمان تولید کننده انواع خاموش کننده دستی و اتوماتیک

ب ) نمایندگی شرکت SALMAN آلمان تولید کننده تجهیزات آتش نشانی را نیز دارا می باشیم.

3- ارائه خدمات واحد بازرگانی خارجی :

در این واحد بر اساس تقاضا و درخواست مشتری و بر اساس عقد قرارداد هر نوع کالای ذی ربط در زیر مجموعه صنعت آتش نشانی از کشور های سازنده بدون واسطه و به طرق قانونی به کشور وارد و در اختیار درخواست کننده قرار می گیرد.

4- تجهیز خودرو آتش نشانی :

در این زمینه با بهره گیری از آخرین تکنلوژی امکان تجهیز انواع شاسی ها با بهترین پمپ های روز اروپا مانند روزنباور اتزیش و ... را دارا می باشیم.

بهترین متخصصین با سابقه بیش از 25 سال کار در این زمینه یاری گر ما می باشند.

5- آموزش :

بر اساس درخواست مشتری آموزش های مختلف در زمینه های سیستم اطفاء و اعلان - کار با خامو کننده ها - کار با پمپ های آتش نشانی - سیستم های خنک کننده مخازن نفتی و ... صورت می پذیرد.

باشد که مطالعه رزومه کاری ما شما را در استفاده تجربیات ارزنده همکاران ما ترغیب و پایه گذار همکاری های همدلانه فی ما بین گردد.

مدیران این مجموعه با افتخار جوابگوی سوالات احتمالی شما خواهند بود.

نام بخشی از سازمان ها، ارگان ها و اداراتی که این شرکت به آنها ارائه خدمات نموده است :

- سازمان بنادر و کشتیرانی جمهوری اسلامی - پتروشیمی مهاباد - شرکت مپنا - هلال احمر جمهوری اسلامی - بلور و شیشه کاوه
- پتروشیمی فجر - مناطق نفت خیز - صنایع دفاع - بانک پاسارگاد - نیروی هوایی سپاه
- پتروشیمی اراک - سازمان هوا فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - چوب و کاغذ مازندران - صندوق مهر امام رضا - جهاد خانه سازی رزمندگان
- پتروشیمی شیراز - ستاد اجرایی فرمان حضرت امام - دانشگاه آزاد اسلامی - سازمان حج و اوقاف - ماشین سازی اراک
- پتروشیمی خراسان - ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی - کمیته امداد امام شیراز - شرکت سایپا - برخی فرودگاه های کشور