• حلقه نجات آتش نشانی

  حلقه نجات آتش نشانی

  حلقه هی نجات از پلی اتیلن چگالی بالا و فوم پلی اورتان ساخته شده استپوسته بیرونی از موادی ساخته شده که به راحتی قابل رنگ زدن می باشدعمر مفید آن به دلیل استفاده از آنتی اکسیدان بسیار طولانی تر می باشد
 • جلیقه نجات آتش نشانی

  جلیقه نجات آتش نشانی

  الزامات عمومی برای جلیقه نجات1) در صورت قرار گرفتن جلیقه نجات در آتش،جلیقه نجات باید قادر به تحمل و ذوب شدن برای مدت زمان دوثانیه را داشته باشد.2)در مدت یک دقیقه حداقل 75% از افرادی که کاملا تاآشنا با جلیقه نجات ، آن را بدون نیاز به کمک و راهنمایی بپوشند.3)قرار گرفتن دهان افراد بیهوش به طرف بالا
 • دستگاه کف ساز

  دستگاه کف ساز

  کف سازهای آتش نشانی و فوم های آتش نشانی یکی از بهترین خاموش کننده ها اطفاء حریق می باشند. دستگاه کف بخش جدا نشدی از تجهیزات آتش نشانی می باشد. دستگاه های کف ساز را می توانیم به گروه های نازل کف ساز سنگین ، نازل کف ساز سبک ، دستگاه مینی توربکس ، دستگاه توربکس ، دستگاه مخزن سویل فوم تقسیم کنیم.
 • تبر آتش نشانی

  تبر آتش نشانی

  تبر آتش نشانی در انواع کارگاههای صنعتی، نجاری، کابینت سازی مورد استفاده قرار میگیرد. تبر دارای یک دسته عالی و خوش دست که باعث می شود تا استفاده از آن بسیار راحت باشد. دسته تبر آتش نشانی از جنس فایبر گلاس می باشد که باعث سبک وزن بودن تبر می شود و عایق گرما و حرارت است.
 • کلاه ایمنی آتش نشانی

  کلاه ایمنی آتش نشانی

  کلاه عملیاتی آتش نشانی یا کلاه ایمنی آتش نشانی علاوه بر محافظت از سر در برابر ضربه به سر ، وسیله ای حفاظتی در برابر آتش و حرارت به شمار می آید. کلاه ایمنی آتش نشانی دارای شیلد بسیار مقاوم در برابر حرارت و ضربه می باشد که از سر و گردن در عملیات های آتش نشانی محافظت می کند.
 • دستگاه تنفسی

  دستگاه تنفسی

  در محیطهای الوده ای که در آنها درصد اکسیژن کم است یا به وسیله دود و گازهای سمی الوده شده اند باید از برخی انواع دستگاه های تنفسی کامل که معمولا در سازمان های آتش نشانی کاربرد دارند، استفاده شود. این نوع تجهیزات تنفسی به دو صورت مدار باز و مدار بسته طراحی و استفاده میشوند.
 • کپسول آتش نشانی

  کپسول آتش نشانی

  کپسول آتش‌نشانی نوعی دستگاه برای خاموش نمودن آتش است. این دستگاه جزء خاموش‌کننده‌های آتش قابل حمل دستی بوده و با توجه به نوع آتش ترکیبات مختلف مانند آب، پودر و گاز، گاز دی‌اکسید کربن و بیورسال را با فشار بر روی آتش می‌افکند.
 • جعبه آتش نشانی

  جعبه آتش نشانی

  جعبه آتش نشانی یا همان فایر باکس FIRE BOX بهترین تجهیز برای اطفاء حریق در ساختمان های مسکونی و اداری و واحد های صنعتی و انبار های کالا و غیره می باشد.جعبه های آتش نشانی همانطور که از نام آن پیداست محفظه ای است جهت نگهداری سیستم های اطفاء حریق که درون آنها معمولاً قرقره های نگهدارنده شیلنگ آتش نشانی و کپسول های اطفاء حریق ابزار های امدادی و … قرار میگیرند.
 • اتصالات جعبه آتش نشانی

  اتصالات جعبه آتش نشانی

  جعبه های آتش نشانی فایر هوزریل شامل شلنگ لاستیکی با قرقره دوار ، اتصالات ،نازل شیردار سه حالته و شلنگ رابط و شیر گازی مخصوص آب. جعبه های آتش نشانی فایرباکس در سایزهای 5/1 و 5/2 اینچ شامل شلنگ برزنتی نخ پرلون تولاستیکی و اتصالات آتش نشانی ( کوپلینگ آتش نشانی ، نازل سه حالته آتش نشانی ، هیدرانت یا کوپلینگ رزوه دار ) با سایز های مربوطه
 • لباس عملیاتی نسوز

  لباس عملیاتی نسوز

  یکی از موادی که در تهیه لباس نسوز به کار می رود آزبست (پنبه نسوزASBEST) می باشد که مقاومت زیادی در برابر آتش دارد. لایه بیرونی و پوشش روی لباس نسوز از جنس کولار آلومینیومی است و این خاصیت آئینه بودن آن پرتوها و تشعشعات حرارتی را منعکس و حرارت را جذب نمی نماید.
 • لباس عملیاتی

  لباس عملیاتی

  این لباس همان لباسی است که در ذهن اکثر افراد به عنوان لباس آتش نشانی شناخته می شود. لباس مبارزه با حریق شامل، شلوار و اورکت است که اگر نیاز به ست کامل لباس آتش نشانی باشد، جلیقه و بلوز مخصوص هم در زیر این لباس پوشیده می‌شود. شلوار و اورکت معمولا از سه لایه یا بیشتر تشکیل می شوند که جنس نومکس و دیگر گراماژ‌ها ساخته می‌شود که تا حد زیادی در مقابل حرارت و شعله مقاوم هستند.
 • چکمه آتش نشانی

  چکمه آتش نشانی

  چکمه آتش نشانی عاج دار دارای پنجه فولادی و حفاظت از ساق پا و مقاوم در برابر حرارت ، جریان های الکتریسیته ، انواع روغن ها و گاز ازن همچنین مقاوم در برابر تشعشعات UV ، 100 درصد ضدآب بوده که لایه داخلی از کتان سنگین ساخته شده است.دارای تخت کفش فولادی
 • 1