• ابزار فرود کارابین

  ابزار فرود کارابین

  این وسیله حلقه ای است فلزی که جنس و انواع متنوع دارد.در اتصالات راپل از کارابین بهره برده میشود.این وسیله نباید دارای هرگونه آسیب دیدگی باشد زیرا سبب جان حفظ ارتفاع کار میشود.اگر به جایی محکم برخورد کند دیگر قابل استفاده نیست.
 • ابزار فرود

  ابزار فرود

  جهت سهولت درکار فرود از ارتفاع ابزارهایی وجود دارد که کار را راحت تر وبسیار سریع و ایمنتر کرده است. ابزارهای فرود مانند:آی دی ،استاپ ،گیری گیری ،هشت و...
 • ایینه محدب

  ایینه محدب

  آینه ی محدب آینه ای کروی است که قسمت درونی آن نقره اندود شده و قسمت بازتابنده آن رو به بیرون است. در این آینه، تصویری مجازی درون آینه تشکیل شده که از اندازه ی واقعی کوچک تر است، به همین دلیل زاویه دید این آینه ها از آینه های تخت معمولی گسترده تر است. برای خرید آینه محدب جاده ای باید شناخت کافی را نسبت انواع آینه محدب ترافیکی و کاربرد آن داشته باشید، آینه محدب ترافیکی را می توان براساس قیمت و جنس به چند دسته تقسیم کرد، که هرکدام از این دو معیار می تواند بر روی کیفت و کاربرد آینه محدب تاثیر گذار باشد. اگر بخواهیم بر اساس کاربرد آینه محدب آن ها را دسته بندی کنیم که شامل: آینه سرپیچ جاده، آینه محدب پارکینگ، آینه محدب ترافیکی پلی کربنات، اینه محدب ترافیکی شیشه ای و.... است.
 • باتومی

  باتومی

  محصولی از گروه تجهیزات ایمنی ، از جنس پلاستیک و به شکل هندسی در رنگ قرمز طراحی و عرضه شده است که وظیفه علامت دهنده و هشدار را بر عهده دارد. مناسب برای استفاده در محیط های خارجی جهت هشدار در پارکینگها ، فرودگاهها ، خیابان و بر روی ماشینهای امدادی و ... می باشد. چراغ هشدار باتومی ، داراي دسته‌ي ضد لغزش می باشد که قابلیت جدا شدن دارد. همچنین بر روی بدنه آن کلید لامپ تعبیه شده است.
 • بشکه ترافیکی

  بشکه ترافیکی

  شکه ایمنی از جنس پلاستیک محکم و بادوام و با وضوح رنگ بالا ساخته‌ شده است که به نام بشکه پلاستیکی ترافیکی نیز شناخته می شود. مواد تشکیل دهنده این بشکه ها پلی اتیلن میباشد. مهمترین ویژگی این محصول قابلیت پر کردن آن با آب و شن برای افزایش وزن است که آن را تبدیل به یک بلوک بسیار سنگین میکند. اندازه پر کردن بشکه ایمنی ترافیکی با خاک ، آب ، شن و ماسه به مکان مورد استفاده بستگی خواهد داشت بنابراین بر اساس مکانی که قرار است استفاده شود می توان نوع آن را انتخاب کرد.
 • چراغ قوه

  چراغ قوه

  چراغ قوه یک نور برقی دستی است، که می توان آن را حمل کرد. منبع نور این وسیله، از یک لامپ رشته ای کوچک و یا رهبری (LED) تامین می شود. چراغ قوه های معمولی از یک لامپ نصب شده در یک بازتابنده، پوشش شفاف برای محافظت از منبع نور و بازتابنده، باتری، و یک سوئیچ تشکیل می شود.
 • چراغ گردان خودرویی

  چراغ گردان خودرویی

  چراغ گردون خودرویی ساده‌ترین نوع چراغ هستند که شاید بتوان آنها را نسل اولیه این چراغها معرفی کرد. چراغ گردان به صورت ال ای دی هستند که طول عمر بسیار بیشتری دارند و عملکرد آنها نسبت به چراغ‌های قدیمی بسیار بهتر است.
 • چراغ گردان

  چراغ گردان

  چراغ گردان قرمز مگنتی باقابلیت به اتصال برق فندکی 12 ولت انواع خودروها به همراه صدای آژیر هشداردهنده قابل‌نصب بر روی سقف انواع اتومبیل و یا سطوح فلزی مناسب است. چراغ گردان بارنگ قرمز برای خودروهای مجاز جهت متوجه ساختن رانندگان برای احتیاط بیشتر مفید و کارآمد است و پرتاب نور قرمز رنگ متناسب به‌صورت چرخشی محصولی مفید و پرطرفدار است.
 • دستکش ایمنی

  دستکش ایمنی

  استفاده از دستکش ایمنی در انجام کار بسیار اهمیت دارد. بیش از60% حوادث ناشی در حین کار مربوط به استفاده نکردن از دستکش ایمنی می باشد. دستکش ایمنی انواع بسیار متفاوتی دارد که هر کدام در جهت فعالیتی خاص تولید و عرضه می شود. دست ها و انگشتان از با اهمیت ترین اعضای کمکی بدن می باشد که درهنگام مواجهه با خطرات ناشی از برق گرفتگی ، تماس با مواد شیمیایی ، پارگی و بریدگی ، خراش ، سوختگی ، سوراخ شدن ، تماس با مواد بیولوژیکی و همچنین در برابر دما های بسیار بالا، برای حفاظت و نگهداری از آنها باید از دستکش ایمنی مناسب استفاده شود.
 • سیلندر ترافیکی

  سیلندر ترافیکی

  استوانه یا سیلندر ترافیکی مواد نو درجه یک نشکن با شبرنگ درجه یک زنبوری مقاوم در برابر سرما و نور مستقیم افتاب مقاوم در برابر رد شدن چرخ خودرو
 • طناب نجات

  طناب نجات

  یکی از مهمترین تجهیزات ایمنی برای کار در ارتفاع lifelineطناب نجات میباشد .طناب نجات محل اتصال کمربند ایمنی full body harness می باشد که کمربند توسط لنیارد وکارابین به آن متصل میشود .
 • عینک جوشکاری

  عینک جوشکاری

  این عینک مخصوص جوشکاری بوده، دارای شیشه دودی و سوپاپ جهت جلوگیری از بخار می باشد. به طور کلی عینک جوشکاری دوجداره به سبب وجود دولایه محافظتی مجزا، ایمنی و کاربرد بیشتری دارد. از مزایای این عینک میتوان به صفحه متحرک آن اشاره کرد که به وسیله آن امکان دید در مواقع غیر جوشکاری مانند برش کاری فراهم می شود.
 • عینک کار

  عینک کار

  عینک ایمنی ، عینک محافظ است برای حفاظت از چشم هنگام کار، به کار می رود و به عنوان یک سپر برای محافظت از چشم عمل می کند. استفاده از عینک محافظ مناسب کار خود هم مانند بقیه تجهیزات ایمنی (لباس کار ، کفش ایمنی ، کلاه ایمنی و … ) ضروری است و عدم استفاده از آن ممکن است باعث اتفاقات جبران ناپذیری شود.
 • کلاه ایمنی

  کلاه ایمنی

  ساختار بدنه کلاه ایمنی از سه بخش عمده تشکیل شده است که اولین لایه آن قسمت بیرونی کلاه یا همان چیزی است که ما می‌بینیم. این لایه باید بر اساس وظیفه‌ای که به عهده دارد بسیار سخت و مقاوم در مقابل ضربه و سایش باشد. به همین دلیل سازندگان سعی می‌کنند آن را از موادی سبک و مقاوم تهیه کنند که عمده‌ترین آن‌ها از ماده‌ای به نام ABS ساخته می‌شود. این نوع ماده علاوه بر وزن پایین، مقاومت بالایی در مقابل ضربه‌های وارده دارد.
 • ماسک تمام صورت

  ماسک تمام صورت

  ماسک تمام صورت در مواردی که کارگران و مهندسان با محیط های شیمیایی سرکار دارند اهمیت ویژه ای پیدا می کند. ماسک تمام صورت موجود در بازار به صورت دو فیلتر و تک فیلتر ارائه می شود. گردش هوا در ماسک دوفیلتر بسیار بیشتر بوده تنفس را آسان تر می سازد. ماسک تمام صورت حاضر دارای بند پلاستیکی بوده که به راحتی قابلیت قرار گرفتن بر روی صورت با اندازه های مختلف را دارد و محکم بر روی آن قرار می گیرد.
 • ماسک ضد غبار

  ماسک ضد غبار

  این ماسک برای جلوگیری از نفوذ ذرات معلق موجود در هوا از قبیل میکروب‌ها (ویروس‌ها و باکتری‌ها) به داخل دهان یا بینی مورد استفاده قرار می‌گیرند و نیز افرادی که در معرض مواجه با بزاق و یا ترشحات تنفسی دیگران هستند، کمک می نماید.
 • ماسک نیم صورت

  ماسک نیم صورت

  ماسک تنفسی نیم صورت، با پوشش دادن دهان و بینی، عمل تصفیه گازهای مختلف شیمیایی را انجام می‌دهد. البته با کمک فیلتر شیمیایی. زیرا خود ماسک به تنهایی و بدون فیلتر هیچ عمل مثبتی انجام نمی‌دهد.
 • مخروطی تاشو

  مخروطی تاشو

  مخروط ترافیکی تاشو از بدنه ی پارچه ای مقاوم ، در برابر پوسیدگی و پاره شدگی ، تولید می شود. وزن مخروط ترافیکی تاشو ساخت چین حدود یک کیلوگرم بوده و حمل، جا به جایی و نصب آن با سرعت و هزینه ی کمی انجام می گیرد. در قسمت کف مخروط ترافیکی یک عدد چراغ ال ای دی قرمز رنگ با دو سلول کم مصرف تعبیه شده که برای افزایش نور اطراف مخروط و در نتیجه افزایش قابلیت دید محصول در شب کارایی دارد.
 • مخروطی

  مخروطی

  مخروطی های ترافیکی معمولا در طول راه یا شرایطی که نیاز به تغییر مسیر ترافیک و یا هشدار ، و یا پیشگیری از ترافیک استفاده می شود. همچنین در مکان هایی که کودکان مشغول بازی کردن هستند و یا در مسدود کردن یک منطقه استفاده می شود. همچنین جهت استفاده در شب جهت دید بهتر روی مخروطی شبرنگ چسباده می شود و در مواردی، مخروطی ترافیکی ممکن است با چراغ چشمک زن نصب کنند.
 • هارنس

  هارنس

  می توان هارنس ایمنی را به دو دسته Safety Harness و Climbing Harness تقسیم کرد. نوع اول بسیار ساده طراحی می شود و فقط از تعدادی تسمه برزنتی تشکیل شده است. در پشت و میان دو کتف محلی برای اتصال طناب و قلاب هارنس تعبیه شده است. به مجموعه طناب و قلاب هارنس، لنیارد گفته می شود.لنیارد از پشت به هارنس وصل می شود و از سر دیگر با یک قلاب فولادی و محکم به یک نقطه ثابت متصل می شود. طول طناب لنیارد به طور استاندارد ۱/۵ متر است. اگر کاربر در هنگام کار از ارتفاع سقوط کند، کمربند ایمنی هارنس او را در هوا نگه می دارد و فرصتی می دهد تا به یک وضعیت با ثبات برسد. یعنی صرفا کاربر را از سقوط حفظ می کند.
 • 1